Deel dit artikel
Deel dit artikel
Gepubliceerd: 11 december 2014 door Robert Barreveld

De Sportimpuls, loop geen subsidie mis!

De Sportimpuls is een subsidieregeling die lokale sport- en beweegaanbieders ondersteunt bij activiteiten die ze ondernemen om meer mensen te laten sporten en bewegen. Verenigingen, sportscholen, loopgroepen en stichtingen die sport aanbieden kunnen een aanvraag indienen. In deze tijd van schaarste is dit een unieke kans. Hoogste tijd om actie te ondernemen! Lees hier alles over de Sportimpuls.

Reacties (3)
"Onze vereniging heeft te maken met een inmens gestegen zaalhuur en een jeugdsubsidie die de gemeente niet meer betaald. Wat zijn de mogelijkheden om toch meer inkomsten te krijgen uit subsidie. De contributie verhogen is een mindere optie aangezien er veel ouders zijn die het nauwelijks kunnen betalen en dan de kinderen van de gym afhalen. met vriendelijke groeten Nathalie" Nathalie Nagel onbekend
"Wij hebben hetzelfde probleem gehad. Hebben op verschillende manieren onze clubkas aangezuiverd: inzamelen oud papier, organiseren acties zoals loterij en pennenverkoop, meedoen aan allerlei sponsoracties zoals Rabobank Clubkas Campagne, stimuleringsfonds Rabobank, bedrijven zoeken die willen sponsoren (bijvoorbeeld clubkleding met hun logo erop), organiseren van een Voorstelling en hiervoor entreegeld vragen, organiseren wedstrijden (daar houd je soms ook geld aan over), organiseren clinics op scholen, meedoen aan demonstraties bij braderiën, proberen om meer leden te werven = meer contributie.
Je moet er wel veel voor doen, dus enthousiaste vrijwilligers zijn essentieel!
Succes!"
Turn 87 onbekend
"Beste Nathalie, neem je even contact met mij op, dan kunnen wij even kijken of wij iets voor je kunnen betekenen. Peter Bus, KNGU, bus@kngu.nl" Peter Bus onbekend

Plaats reactie
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde downloads
laatste reacties
"Goedemiddag,
Graag zouden ook wij een stappenplan betreffende..."
Update privacywet 2 dagen
"Beste Janntsi,

we hebben gezocht maar er is helaas gee..."
Ritmische Gymnastiek 11 dagen
"Beste Frieda,

je kunt het beste even contact leggen me..."
Topdesk 11 dagen